Dil:
0.00₺ 0
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kargo :

Toplam :

Hakkımızda

OrmanaMama.com...

OrmanaMama.com'da Kumbara olarak geçen profiller, bireysel müşterilerimiz ile diyaloğu olan sokak beslemesi yapan kişilerin, kendiler için sipariş verilen ürünlerin, teslimat adresi yazmaya gerek duyulmaması adına, kolay sipariş verilmesi için tanımlanmış adreslerdir. OrmanaMama.com ve tüm iştiraklerinde, resmi ya da gayri resmi mama ve/veya nakdi bağış ile mama desteği sistemi bulunmamaktadır.

Kilometrelerce uzakta bir sokağın köşesinde açlıktan nefes bile alamayan veya ormana terkedilmiş Canlarımız, OrmanaMama.com ile yaşamını sürdürebilmesi biz hayvanseverlerin manevi sorumluluğudur. 

Bir paket mama ile bir başka şehirde, çöplerden dahi yiyecek bulamayacak durumda olan Canlarımıza destek olmak bireysel imkânlar ile mümkün olmayabilir. Bu sebeple OrmanaMama.com Kumbaraları Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde Canlarımızı sizler kadar düşünen insanlar, sizlerden gelen mama destekleri ile binlerce yardımınıza muhtaç Can Dostlarımıza destek olabiliyor. 

Nasıl Destek Olabilirim?

Ormanamama.com üzerinde bulunan menüden Kumbaralar sekmesine tıklayarak, Canlarımız için destek olmak istediğiniz kumbarayı seçtikten sonra, kumbara sayfasındaki ürünlerden destek olmak istediklerinizi sepete ekledikten sonra ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Bu aşamadan sonra, hangi ürünlerin hangi kumbaralara gideceğini görüntüleyebilir, siparişinizi Online Ödeme veya Havale/EFT ile tamamlayarak yardıma muhtaç dostlarımıza uzatılacak desteğe vesile olabilirsiniz. Gerçekleştirdiğiniz kumbara destek siparişlerinizde, mama gönderimleri hiçbir ekstra masraf alınmadan "ücretsiz kargo" ile ilgili kumbara sahiplerine gönderilecektir.
Detaylı Bilgi için Onlıne Sohbet Balonundan Veya 0553 642 42 68 Whatsapp hattın yazabilirsiniz.